Kdo Bo Zmagal Na Svetovnem Baseball Klasiku

Anonim

Trenutek resnice je prišel za baseballski reprezentanci ZDA in Portorika, ki se nocoj srečujeta v velikem finalu World Baseball Classic, najpomembnejšega mednarodnega turnirja v tem športu.

Portoriko je vsako zmago svoje selekcije doživel z resnično vnemo. Toliko, da je Tito El Bambino, Víctor Manuelle in drugi znani Portoričani - in ne tako znani - svoje lase obarval rumeno, kot znak želje, da bi Portorikanski moštvi osvojili zlato medaljo.

Navijači ameriške bejzbolske ekipe so svojo podporo izrazili tudi prek družbenih omrežij in niso izpustili nobene igre, ki je njihovo ekipo pripeljala do finala.

12
12

To je že četrta izdaja World Baseball Classic, ki se je začela 6. marca s 16 ekipami. ZDA so se uvrstile v veliki finale, Japonsko so izločile Japonsko, saj so jo sinoči premagale z 2: 1, Portoriko pa je v ponedeljek na cesti zapustil Nizozemsko in jo s 4: 3 premagal.

V drugem krogu je že padel veliki favorit Dominikanska republika, ne le zato, ker je zibelka odličnih igralcev, ampak tudi zato, ker je branil naslov.

Na voljo je le nekaj ur, da se določi, kdo bo od tekme, ki se začne danes ob 21. uri, okronan na stadionu Dodger v Los Angelesu za novega prvaka.