New England Patriots Osvojili Super Bowl LI

Anonim

Zgodovinsko! To je bil Super Bowl LI, saj nihče ni pričakoval, da bodo New England Patriots obdržali naslov, potem ko so tekmo izgubili za 25 točk, z rezultatom 28-3.

A ker v nogometu ničesar ni mogoče napovedati, je ekipi Toma Bradyja uspelo premagati Atlanta City Falcons s končnim rezultatom 34-28, kar je postalo največja razlika v primerjavi z zmagovalno ekipo. Super Bowla uspel obrniti.

Z le minuto časa, dokler se tekma ni končala, je Patriots uspelo izenačiti igro in na presenečenje milijonov, ki so jo spremljali, so uspeli zvišati rezultat za osvojitev zaželenega naslova.

Tako je bostonski ekipi uspelo okronati svoj peti Super Bowl, s čimer je letos dodal spominjane zmage 2001, 2003, 2004 in 2015; vse pod vodstvom legendarnega Toma Bradyja, ki nedvomno ratificira svoje ime na izbranem seznamu najboljših odbojkarjev v zgodovini športa.

Lady Gaga
Lady Gaga

Prav tako je zasijala pevka Lady Gaga, ki je s svojo mojstrsko predstavitvijo v oddaji ob polčasu osupnila gledalce, ki so nestrpno pričakovali trenutek njenega nastopa.

In ni razočaral. Luči, akrobacije, presenetljive obleke, koreografija in popoln prikaz njegovega talenta so jasno povedali, da na odru nima primerjave.